Highlight Js syntax highlighter (1.1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Go
vi: Đi

en: Scheme
vi: CSDL

en: Default
vi: Mặc định

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Diff
vi: Khác biệt

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Tomorrow
vi: Ngày mai

en: Dust
vi: Bụi

en: Dark
vi: Sẫm màu
