Highlight Js syntax highlighter (1.1.3) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Mercury
fr: Mercure

en: Go
fr: Allez

en: Scheme
fr: Schéma

en: Default
fr: Par défaut

en: Never
fr: Jamais

en: Colors
fr: Couleurs

en: Basic
fr: Basique

en: D
fr: R

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Flat
fr: Plat

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Pop
fr: Ecraser

en: Properties
fr: Propriétés

en: Idea
fr: Idée

en: Tomorrow
fr: Demain

en: Dust
fr: Poussière

en: Dark
fr: Sombre

en: Material
fr: Matériel
