Highlight Js syntax highlighter (1.1.4) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Mercury
hu: Higany

en: Go
hu: Mehet

en: Scheme
hu: Séma

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Never
hu: Soha

en: Colors
hu: Színek

en: Basic
hu: Alap

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Q
hu: M

en: Espresso
hu: Kávébarna

en: Twilight
hu: Alkonyat

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Ashes
hu: Hamvak

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Dark
hu: Sötét

en: Select Language
hu: Nyelv kiválasztása

en: - Select a type -
hu: - Típus kiválasztása -

en: Material
hu: Anyag

en: Less
hu: Kevesebb
