Highlight Js syntax highlighter (1.1.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Go
lt: Pirmyn

en: Default
lt: Numatytasis

en: Never
lt: Niekada

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Q
lt: K

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Dark
lt: Tamsiai
