Highlight Js syntax highlighter (1.1.4) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Submit
rm: rangaziun

en: Default
rm: standard

en: Never
rm: mai

en: Basic
rm: fundament

en: Processing
rm: superaziun

en: Properties
rm: posiziuns
