Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
