Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Go
ca: Vés-hi

en: Scheme
ca: Esquema

en: Default
ca: Per defecte

en: Never
ca: Mai

en: Basic
ca: Bàsic

en: Diff
ca: Diferència

en: Processing
ca: Processant

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Leaf
ca: Fulla

en: Properties
ca: Propietats

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Dark
ca: Fosc
