Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Mercury
it: Mercurio

en: Go
it: Vai

en: Default
it: Predefinito

en: Never
it: Mai

en: BBCode
it: Codice BB

en: Basic
it: Di base

en: Processing
it: In elaborazione

en: Q
it: D

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Properties
it: Proprietà

en: Dark
it: Scuro

en: Material
it: Materia
