Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Mercury
km: បារ៉ត

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Never
km: កុំ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម
