Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Mercury
ne: मर्करी

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Basic
ne: सामान्य

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ
