Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Default
ps: تلواله

en: Never
ps: هيڅکله

en: Basic
ps: ساده

en: Properties
ps: ځانتياوې
