Highlight Js syntax highlighter (1.1.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
