Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Mercury
ar: زئبق

en: Default
ar: الافتراضي

en: Never
ar: أبدا

en: Basic
ar: الأساسي

en: Diff
ar: الفروقات (Diff)

en: SQL
ar: إس.كيو.إل

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: User roles
ar: أدوار المستخدم

en: CKEditor 5
ar: محرر CKEditor 5
