Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Mercury
ast: Mercuriu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Never
ast: Nunca

en: Basic
ast: Básicu

en: Processing
ast: Procesando
