Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Mercury
el: Υδράργυρος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Never
el: Ποτέ

en: Basic
el: Βασική

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών
