Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Never
is: Aldrei

en: Basic
is: Einfalt

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
