Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Go
jv: Nuju

en: Default
jv: Gawan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Basic
jv: Dasar

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Default theme
jv: Téma gawan
