Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Mercury
kk: Меркурий

en: Default
kk: Стандартты

en: Never
kk: Ешқашан

en: Processing
kk: Өңделу...
