Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Mercury
kn: ಮರ್ಕುರಿ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Perl
kn: ಪರ್ಲ್

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ

en: Leaf
kn: ಎಲೆ

en: Pop
kn: ಪಾಪ್

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Ruby
kn: ಮಾಣಿಕ್ಯ(Ruby)

en: Python
kn: ಪೈಥಾನ್

en: Tomorrow
kn: ನಾಳೆ

en: Dust
kn: ಧೂಳು

en: Java
kn: ಜಾವಾ

en: Tango
kn: ಟ್ಯಾಂಗೋ
