Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Go
ms: Pergi

en: Default
ms: Lalai

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Basic
ms: Asas

en: Processing
ms: Sedang diproses

en: Default theme
ms: Tema lalai
