Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Mercury
pt: Mercúrio

en: Go
pt: Ir

en: Default
pt: Padrão

en: Never
pt: Nunca

en: Colors
pt: Cores

en: Basic
pt: Básico

en: Diff
pt: Alterações

en: Processing
pt: Processando

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: Flat
pt: Plano

en: Default theme
pt: Tema padrão

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: Properties
pt: Propriedades

en: Tomorrow
pt: Amanhã

en: Dark
pt: Escuro
