Highlight Js syntax highlighter (1.2.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Mercury
tr: Civa (Mercury)

en: Go
tr: Devam et

en: Default
tr: Varsayılan

en: Never
tr: Asla

en: Colors
tr: Renkler

en: Basic
tr: Temel

en: Processing
tr: İşliyor

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Properties
tr: Özellikler

en: Idea
tr: Düşünce
