Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Go
af: Gaan

en: Default
af: Verstek

en: Never
af: Nooit

en: Processing
af: Verwerking
