Highlight Js syntax highlighter (1.1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Never
hy: Երբեք

en: Basic
hy: Տարրական

en: Processing
hy: Մշակվում է
