Hijri (3.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
