Hijri (3.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
