Hijri (3.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Not installed
bs: Nije instalirano
