Hijri (3.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Date value
cs: Datum

en: Submitted by @username on @datetime
cs: Napsal uživatel @username dne @datetime
