Hijri (3.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: Not installed
cy: Heb ei osod
