Hijri (3.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Date value
el: Τιμή ημερομηνίας

en: Submitted by @username on @datetime
el: Υποβλήθηκε από @username. Ημερομηνία: @datetime
