Hijri (3.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: About
es: Acerca de

en: Node Display
es: Presentación de nodo

en: Field is required.
es: Campo obligatorio.

en: Date value
es: Valor de fecha

en: Submitted by @username on @datetime
es: Subido por @username el @datetime
