Hijri (3.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
