Hijri (3.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Node Display
fr: Affichage du node

en: Field is required.
fr: Le champ est requis.

en: Date value
fr: Valeur de date

en: Submitted by @username on @datetime
fr: Soumis par @username le @datetime
