Hijri (3.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Date value
he: ערך תאריך

en: Submitted by @username on @datetime
he: נכתב ע"י @username ב@datetime
