Hijri (3.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Comment Display
hi: टिप्पणी प्रदर्शन
