Hijri (3.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: Date value
hu: Dátumérték

en: Submitted by @username on @datetime
hu: @username küldte be @datetime időpontban
