Hijri (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
