Hijri (3.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Date
it: Data

en: None
it: Nessuno

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Day
it: Giorno

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni

en: Date value
it: Valore della data

en: Submitted by @username on @datetime
it: Inviato da @username il @datetime
