Hijri (3.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
