Hijri (3.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Submitted by @username on @datetime
lt: Sukūrė @username - @datetime
