Hijri (3.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
