Hijri (3.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
