Hijri (3.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره
