Hijri (3.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
