Hijri (3.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Date value
ro: Valoare dată

en: Submitted by @username on @datetime
ro: Submis de @username la @datetime
