Hijri (3.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: About
te: గురించి
