Hijri (3.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Date value
th: ค่าวันที่
