Hijri (3.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Created
ar: الإنشاء

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Installed
ar: مثبت

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Hijri Correction
ar: تعديل الفارق الزمني للتاريخ الهجري

en: Correction days
ar: أيام الفارق الزمني في التاريخ الهجري

en: Add/Remove the Correction field for content type.
ar: إضافة/حذف حقل "التصحيح" لنوع المحتوى.

en: Hijri
ar: الهجري
