Hijri (3.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Updated date
ga: Nuashonraithe
