Hijri (3.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Authored on
ka: დაიწერა
